19.12.2014

Догляд за механічними годинами
 Малюнок взято із сайту - vk.com
 Механічний годинник потребують регулярного чищення, змащування та перевірці точності ходу. Бажано це робити у спеціалізованих центрах, при самостійному розтині корпусу будь-яка порошинка, потрапивши всередину, може змінити точність ходу годинника.
 Заводити годинник слід заводити в один і той же час, попередньо знявши їх з руки. Обертати заводну коронку потрібно за годинниковою стрілкою до упору. Годинники з автоматичним заводом, якщо ви не носите їх щодня, потрібно заводити раз на тиждень.

 При наявності календарного механізму, не варто міняти його між 22 і 02 годинами ночі, коли відбувається автоматичне переведення дати.
 Небажано зберігати годинник в холодних або жарких приміщеннях. На холоді мастило густіє, у спеку відбувається розтягування пружин і спіралей, що може призвести до пошкодження годинникового механізму.
 Якщо ви займаєтеся спортом або виконуєте важку фізичну роботу, годинник бажано знімати, тому що піт може пошкодити корпус, прокладки для герметизації годин і натуральний шкіряний ремінець. Лазні, сауни, гарячий душ, купання в морській воді також не сприяє збереженню обробки корпусу і прокладкам герметичності, крім цього можлива корозія годинникового механізму.
 Зберігання годин близько акустичних колонок або джерел магнітних полів призводить до намагнічування деталей годинникового механізму, що зраджує хід стрілок, годинник починає відставати або поспішати.

Комментариев нет:

Отправить комментарий