Догляд за кросівками
Малюнок взято із сайту - vk.com
5 повсякденних правил:
1. Як і у випадку з хорошими шкіряними черевиками, навіть найулюбленішим повсякденним снікери треба давати відпочинок хоча б пару разів на тиждень, чергуючи їх з іншого взуттям. Справа в тому, що на відміну від тієї ж шкіри м'які тканини, з яких зазвичай шиються кросівки, чудово вбирають ту рідину, яку виділяють наші ноги при теплообміні, а «день відпочинку» просто дає спортивного взуття можливість повністю просохнути.
2. Це правило лише на перший погляд суперечить попередньому - снікери потребують регулярної шкарпетці. Основна біда багатьох снікерхедов, які сотнями збирають у себе колекційні моделі, полягає в тому, що вони не встигають носити їх все - навіть фактично нова пара кросівок може розвалитися за кілька носок, якщо до цього простоїть в коробці без діла кілька років.
3. Не треба піддавати кросівки випробувань, на які вони не розраховані. Так, у кожного з нас була пара кросівок, в яких ми проходили весь дев'ятий клас без перерв на зимові черевики, але не варто повторювати цей експеримент - снікери прослужать куди довше, а ви з меншою ймовірністю захворієте, якщо будете в дощову або морозну погоду надягати відповідне взуття.
4. Зберегти форму взуття - завдання цілком здійсненне. Якщо раптом у вас в передпокої завалялися колодки з кедра від Лофери - сміливо вставляйте їх на ніч в кросівки, якщо ні - не біда, зім'ята газетний папір теж цілком підійде.
5. Головне, що потрібно розуміти у випадку з кросівками, - пускай це взуття, як правило, на порядок дешевше класичної, але це ще не дає вам підстав про неї не дбати. Виконуючи такі прості ритуали, як щоденне чищення, провітрювання і обробка грязеотталкивающими спреями, ви цілком можете продовжити гідне життя снікери не так на один сезон.
Поширені помилки
1. Не можна класти кросівки в пральну машину - це очевидне правило порушують найчастіше. Просто змиріться з тим, що прошивка та інші елементи конструкції снікери не витримують такого сильного впливу води - вам же ніколи не приходило в голову випрати пару редвінгов.
2. Те ж саме відноситься і до замочуванню в тазу - не можна топити снікери у воді, навіть якщо дуже хочеться. Запам'ятати легко - воду на кросівки, а не кросівки в воду.
3. Не надягайте їх мокрими, навіть якщо треба вибігати з будинку, а в голові майнула думка, що кросівки висохнуть на ходу.
Правила чистки:
шнурки
Це єдина частина кросівок, яку можна і потрібно прати в машинці. Не забувайте покласти їх у спеціальний мішечок для делікатного прання, щоб потім не розшукувати в складках підодіяльника.
Основна частина з синтетичних матеріалів
Бруд і плями відмиваються в три етапи - спершу ганчіркою, вимоченої в суміші води і мила ви перете свіжі забруднення, потім без зайвого фанатизму відтирати глибокі плями зубною щіткою з середньою або м'якою щетиною, після має сенс ще раз пройтися по всій площі ганчіркою.
устілки
Внутрішня частина кросівок в дев'яти випадках з десяти стає головною проблемою, генеруючи деколи аромати такої сили, що хочеться негайно зняти і викинути взуття в найближчу урну. Вихід є - устілки, як і шнурки, стираються в машині, а в крайньому випадку ви завжди зможете замінити їх новими, хоча деякі моделі оснащені Анатомічність товстими устілками, заміну яким не знайдеш в найближчому взуттєвому. Крім того, бактерії і запахи видаляються за допомогою харчової соди - достатньо насипати трохи порошку всередину кросівок і дати постояти ніч.
підошва
Очевидно, що підошва брудниться найсильніше і вимагає найжорсткіших зусиль. В принципі, тут підійде будь взуттєва щітка, викрутка, щоб виколупувати камені та інші тверді забруднення, ну а якщо ви перфекціоніст і не можете змиритися із застарілими залишками жуйки, то не гріх скористатися старим добрим бензином.
Комментариев нет:
Отправить комментарий